Terapinės knygos

Kiekviena knyga gali turėti terapinį poveikį. Kartais padeda geras romanas, atitinkantis skaitančiojo vidinę būseną, kartais – įtaigi savipagalbos knyga, ypač jei šios autorius rašo apie tai, ką pats išmėgino. O kartais – filosofinis ar dvasinis tekstas. Rekomenduoti, ką skaityti vienoje ar kitoje situacijoje – rizikinga. Tie, kuriems patiks M.Prousto „Prarasto laiko beieškant“ greičiausiai neskaitys Ch.Gamberale „Dešimt minučių“… Ir vis tik mėginu čia pateikti keletą gairių, kuriomis sekant galima sau atrasti tekstą, kurio reikia.

Jeigu perskaitę keletą puslapių suprasite, kad nieko sau negaunate, nevarkite. Matyt, paėmėte į rankas ne tą leidinį. Tikrai galima atrasti knygą, kurios reikia kaip tik dabar.   O jei tokią jau aptikote – puiku! Tik nepulkite skaityti paknopstom, geriau – po keletą puslapių per dieną, pasibraukiant reikšmingas vietas. Pabūkite su tais žodžiais. Tegu tekstas ima jumyse gyventi. Leiskitės jo vedami.

Ženklu rekomenduojama žymimos kolegų, įvairių sričių specialistų, rekomenduojamos  knygos.

Nuolat pildoma!

Kai kurie knygų viršeliai ir  aprašymų fragmentai – iš  knygų leidybos ir pardavimų portalų: vaga.lt, pegasas.lt, almalittera.lt, baltoslankos.lt, tytoalba.lt, rsleidykla.lt, sofoklis.lt, knygos.lt, zps.lt, psichologijatau.lt, jotema.lt, katalikuleidiniai.lt, mijalba.lt, kitosknygos.lt, svajoniuknygos.lt, obuolys.lt, auksopieva.lt.

Terapiniai eilėraščiai