Kur gauti knygą apie persivalgymą?

Kur galima būtų įsigyti knygą “Kaip įveikti pastovų persivalgymą”?   Daiva

Britų profesoriaus psichiatro dr.  Christopher Fairburn knyga „Kaip įveikti pastovų persivalgymą“ išties parankus vadovas suprasti savo mitybos sutrikimų priežastis ir  mėginti iš jų vaduotis.  Čia galima rasti ir valgymo sutrikimų išaiškinimą, ir padrąsinimų pasiryžus keistis, ir smulkių rekomendacijų kaip elgtis vienu ar kitų atveju. Tik štai įsigyti knygą  bus nelengva. Ji išleista 2004 metais tik 200 egzempliorių tiražu. Knygą išleido Valgymo sutrikimų centras (įsikūręs prie Vilniaus miesto Psichikos sveikatos centro Vasaros g. 5) savo pacientų reikmėms. Šia knyga net nebuvo prekiaujama knygynuose. Vėliau tiražas, mano žiniomis, buvo papildytas, tačiau ją įsigijo tik kai kurios bibliotekos.

knyga1Knygą tikrai turi Lietuvos Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka (išduoda skaityti vietoje) bei Lietuvos Medicinos biblioteka (išduoda išsinešti į namus). Taigi, jei gyvenate Vilniuje, gauti ją paskaityti neturėtų kilti problemų. Jei gyvenate kituose miestuose, galima mėginti pasinaudoti tarpbibliotekinio skolinimosi paslauga, kuomet jums artimiausia biblioteka susisiekia ir užsako knygą iš bibliotekos, kuri ją turi.

Knygos kopiją už tam tikrą mokestį galima gauti Vilniaus Valgymo sutrikimų centre (Vasaros g. 5, 10 korp.). Nusipirkti įmanu veikiausiai tik „medžiojant“  skaitytų knygų pardavimo svetainėse.