Išduota meilė

Ką galėčiau paskaityti apie atstumtą meilę, išdavystę? Tekstai galėtų būti ir rusiški, labai myliu rusų kalbą. Ramunė

Pirma mintis, kai perskaičiau jūsų laišką – ar nenorėtumėte dar sykį (tikiu, kad jau esate skaičiusi) paskaityti Levo Tolstojaus „Aną Kareniną„? Šis romanas toks giliamintiškas ir daugiaprasmis, kupinas ir pozityvių, ir negavių elgesio pavyzdžių. Žinoma, pabaiga jo ne optimistinė, bet šiaip jis nėra neviltingas.
Iš negrožinės literatūros labai verta paskaityti „Įskaudinta meilė. Skyrybos: išgyventi ir kilti“ (sudarytoja E.Kučinskaitė). Tai išsiskyrusių, išduotų moterų istorijos,  pasakojimai, kas joms padėjo pakilti.  Su psichologės, sielovadininkės komentarais. Labai paguodžianti ir įkvepianti.
Pagalvojau apie dar vieną knygą – Bronie Ware „5 dažniausios apgailestavimų priežastys mirštant“. Ji ne apie atstumtą meilę, bet apie prasmę gyvenime ir apie tai, kas iš tikrųjų svarbu. Rekomenduoju grynai intuityviai – pasižiūrėjimui į savo gyvenimą iš „kito kampo“ (netiktų tuo atveju, jei po  išdavystės praėję dar nedaug laiko, tada vargu ar įtrauktų).  Tai australų autorės, dirbusios slaugytoja, memuarai. Parašyti labai nuoširdžiai, knyga keri savo tikrumu ir nesumeluotom emocijom. Labai įkvepia. Ją iš tikrųjų galima pavadinti terapine.